DOROST - po velkém boji remíza

19.09.2009 12:26

Ve 3. kole okresního přeboru dorostu zavítali do Kolešovic Lány. Domácí opět jen o 10 lidech byli více než vyrovnaným soupeřem. O úvodní branku se krásnou střelou do šibenice postaral Daniš. Po dvou chybách v obraně ale lánští otočili do poločasu výsledek na 1:2 a to měli ještě po faulu Kalíka výhodu pokutového kopu, hosté ji ale doslova zahodili.

Ve druhém poločase po bojovném výkonu nejdříve srovnal nádhernou střelou bodlem opět Daniš. V zápětí ale Lány opět vedli, to se trefili z bezprostřední blízkosti podél Matějovského. Domácí se ale nevzdali. Nejdříve měl obrovskou šanci Kottek, pak vyprášil rukavice brankáři 2x Daniš. Gól nepřišel ani po tutovce Houšky, který místo střely z první míč ještě zpracovával. Vyrovnání nakonec zařídil Zuska který dorážel po střele Daniše. A když v závěru ještě vytáhl vynikající zákrok Matějovský skončilo utkání zaslouženou remízou 3:3.