DOROST + ŽÁCI

12.10.2009 19:21

V sobotním utkání dorostu hostili naši dorostenci B tým Tatranu. V první půli to rozhodně nebyla hra dle představ a Matějovského v brance nejdříve tatranští překonali krasnou střelou pod břevno, poté využili špatnou zpětnou nahrávku Marka Houšky a do třetice Kolešovice inkasovali po doražené střele. Ve druhé půli byli domácí jako vyměnění, hýřili pohybem, využívali křídelní prostory, stříleli. A přišlo zasloužené snížení z penalty, kterou proměnil s přehledem Daniš. Poté musel dokonce Tatran do deseti, když byl vyloučen po druhé žluté Paseka. Ve vzduchu vysel kontaktní gól. Ale na místo toho přišel rychlí kontr hostů a 4., rozhodující branka. Do konce utkání přidal soupeř ještě jeden zásah a tak ČLK prohrál na domácím hřišti s rakovnickým Tatranem 1:5.

Sestava:

Matějovský M. - Kalík - Řehák, Rubáš (35. Kottek), Kopecký - Houška (80. Hrenák), Polánek, Zuska, Novotný - Vicjan, Daniš (80. Veidenthaler)

Ostatní zápasy:

SK Lány - So. Mšec 0:4 (0:2)

FC Jesenice - FC05 Zavidov 2:2 (0:0)

V neděli odehráli své utkání také žáci. Na hřišti SK Senomaty zvítězili 2:0, když se o oba góly postaral Oto Rudovský.

SK Senomaty - ČL Kolešovice 0:2 (0:1)

ESTA Oráčov - So. Mšec 0:15 (0:6)

SK Pavlíkov - B. Rynholec 1:5 (0:2)

Ch. Mutějovice - TJ Čistá 2:3 (1:2)

B. Lubná - TJ Slabce 2:1 (0:1)

FC Po Olešná - SK Lány 0:2 (0:2)