DOROST - Ze Zavidova se 3 body

20.10.2009 14:39

Dorostenci ČLK sehráli poslední kolo podzimní části OP v Zavidově. Od příštího týdne je čekají ještě zápasy v rámci boje o okresní pohár. Bez zraněného Vicjana a na těžkém a kluzkém terénu začali kolešovičtí ve slušném tempu a se třemi útočníky. Již v 5. minutě pálil Daniš. Přehrávat zavidovské dorostence se dařilo hlavně po krajích hřiště, kde byli k vidění i hezké akce. Po jedné takové si Zuska narazil z jedné s Danišem, ten vyslal po křídle Polánka, který se zbavil zaseknutím obránce ale na brankáře už nevyzrál. To se povedlo až o pár minut později Kottkovi, který otevřel skore zápasu - 0:1. Pak se ale uchýlili naši dorostenci opět ke své tradiční bramboračce uprostřed hřiště. Za zmínku stojí snad jen gól Daniše, který ale rozhodčí Machač chybně neuznal, místo aby přerušil hru, nechal obě mužstva hrát a cosi vysvětloval domácímu pomeznímu. Když pak neproměnil svou druhou šanci Polánek, udeřilo na druhé straně. Z prava se prodral až do vápna Hlušička a podél Matějovského srovnal na 1:1. Dobře hrající obrana ČLK, v čele s Kalíkem a Maissnerem, ale již dál domácí do ničeho nepouštěli. Bohužel Kolešovice se přizpůsobili domácím v nakopávání dlouhých míčů, tím pádem se hra naprosto vyrovnala. Hosté ale přece jen do poločasu převážili skóre na svou stranu. O trefu se postaral nejlepší střelec dosavadní sezóny Daniš 1:2.

Druhý poločas byl již zcela v režii, jak už je tradicí, hostujícího týmu Kolešovic. Zlepšený pohyb a hra po stranách hřiště nesli své ovoce. Na 3:1 z pohledu hostů zvyšoval tečovanou střelou za vápnem Zuska. V další své, snad již 3. veliké šanci se zjevil Polánek, opět bez úspěchu. Naopak svou šanci proměnil Marek Houška a bylo to 1:4. V závěru utkání měl hlavní slovo ještě Polánek. Nejdříve 2x připravoval šanci centrem z pravé strany pro Rubáše a pak po krásné přihrávce od Zusky upláchl všem zavidovským obráncům, jeho dobrý výkon ale gólem korunovat nedokázal.