07.06.2011 17:54

ČLK – FC Jesenice 0:2 (0:0)

Branky: -

ŽK: Daniš, Kovář

Ani předposlední domácí představení se Lvu nevyvedlo, když po vyrovnaném průběhu podlehl svému sousedu v tabulce Jesenici 0:2. O výsledku opět rozhodly individuální chyby.

Utkání mělo od začátku hodně vyrovnaný průběh. Hrálo se především mezi oběma vápny. První vzrušení mohli diváci zaznamenat až ve 20. Minutě, kdy jeden z Jesenických hlavičkoval po rohu mimo Sýkorovu svatyni. Velkou šanci měl pak, na straně druhé, na svědomí ve 25. Minutě Daniš. Ten se po přihrávce Houšky proháčkoval až do vápna, bohužel svou slabší nohou zakončoval vedle branky.  Soupeř odpověděl akcí vedenou středem hřiště, Sýkora byl však u tyče ve střehu. Ve 32. Minutě se předvedl dobrou křídelní akci z pravé strany Ridzoň, jeho přesný centr dokázal  Matějka poslat hlavou pouze mimo tři tyče.

Mnoho brankových příležitostí nebylo k vidění ani po obrátce stran. Ani na jedné straně žádná z kategorie vyložených. Přece se však diváci dočkali branek. V 73. Minutě vyslal doprostřed branky lehkou střelu z 22 metrů jeden z Jesenických, a k údivu všech skončila přesně mezi nohama brankáře Sýkory – 0:1. V 78. Minutě měl příležitost střídající Rychtařík, jenže místo zpracování zkoušel štěstí svou slabší nohou. Hodně mizerně. Jesenice bránila své hubené vedení a Lev se v ofenzivě prosazoval hodně sporadicky. Rozhodnutí přinesla 88. Minuta, když nejprve Štícha zabránil skluzem unikajícímu soupeři vniknout do vápna, míč se poté odrazil k Rychtaříkovi, který ho zase odevzdal a s tím už si Jesenice poradila – 0:2. Díky výhře Městečka v Braškově může stále Lev živit svou naději na záchranu v nejvyšší okresní soutěži. Naděje, ač ne moc velká, stále žije.