Mšec nám nadělila půl tucet branek

26.09.2010 19:10

ČLK - So. Mšec 0:6 (0:2)

Branky: -

ŽK: Kučera, Vicjan, Spáčil

 

Lev se v sestavě musel obejít bez 4 hráčů základní sestavy (Kozák, Barthel, Krumhanzl, Daniš), Mšec nemohla využít služeb distancovaného útočníka Zemana.

V úvodních minutách se na mokrém terénu hrál vyrovnaný fotbal. Mšec těžila z kvalitní rozehry Neužila, Lev se spoléhal hodně na vyhrané souboje Kováře, který tentokráte nastoupil na hrotu. První šanci na otevření skóre měl novic v sestavě M. Holeček, kterému scházeli centimetry, aby usměrnil do branky centr z pravé strany. Další příležitost měl opět Holeček po přihrávce Kováře, ale příležitost ke střele prováhal. Poté již začali úřadovat hosté, hlavně rychlonozí útočníci zle zatápěli naší obraně. Ta prozatím odolávala. V 15. minutě však na ukazateli svítil stav 0:1. Sudí Sedláček asi jen jediný videl faul Tůmy ve vápně a hosté se snadno dostali z penalty do vedení. Ti ještě přidali na obrátkách. Ve 25. minutě vytáhl Matějovský perfektní zákrok proti střele z hranice vápna. O 5 minut později však již neměl šanci na umístěnou střelu k tyči - 0:2. 5 minut před poločasem mohl Lev vykřesat naději. Kovář ve vápně prodloužil hlavou míč za sebe a hostujícího golmana musel zastoupil na brankové jeden z obránců.

Druhá půle začala naprosto tragicky. Z prvního útoku se podařilo hostům zvýšit na 0:3, když zužitkovali na přední tyči roh. Ihned z následné rozehrávky ve středovém kruhu udělal Lev chybu, rozhodčí Sedláček pustil faul na Kučeru a pro hosty v přesile již nebyl problém zvýšit na 0:4. V 68. minutě prokázal Vančura svou kopací techniku a střelou přez zeď přidal již 5. zásah. Lev byl pod neustálým tlakem, kterému navíc ani nedokázal odolávat. Hosté si tvořili jednu šanci za drouhou, a jen vlastní nepřesností nezvyšovali skóre. V 73. minutě se navíc po jednom ze zákroků zranil brankář Matějovský. Do branky musel Štícha, než byl připraven vystřídat náhradní brankář Kalík. V 82. minutě podtrhl celkovou mizérii a nemohoucnost našeho týmu právě vystřídavší Kalík, když mu prošla mezi nohama doslova šmudla jednoho z hostujících hráčů - 0:6. Za celý druhý poločas si Lev dokázal vytvořit jen jednu příležitost. V 89. minutě prostrčil Vicjan míč do šance střídajícímu Maissnerovi, ale u míče byl dříve mšecký brankář. Výsledek 0:6 je pro náš tým ještě milosrdný.

Sestava:

Matějovský M. (75. Kalík) - Štícha, Tůma, Kučera, Matějovský P. - Spáčil (78. Rychtařík), Jankura (67. Maissner), Polánek, Holeček - Vicjan, Kovář

 

Ostatní výsledky 6. kola OP:

 

TJ Roztoky - FK Kněževes 0:3 (0:2)

ESTA Oráčov - SK Lány 3:4 (0:1)

Tn. Rakovník B - So. Srbeč 2:1 (1:0)

FC 05 Zavidov - FC Jesenice 6:1 (4:0)

FK Hředle - FC Po Olešná 3:2 (1:0)

Sp. Lužná - SK Pavlíkov 2:3 (2:1)