7. kolo II. třída OP - 4. října 2014, 16:00

ČK

Urban J.

Rozhodčí: Kaválek - Blín, Sedláček

Stadion: Kolešovice

Utkání, ve kterém jsme měli zvítězit! Tomu také odpovídal výkon a dění na hřišti v prvním poločase, kdy jsme Městečko přehrávali a vytvořili si i šance, bohužel ty jsme neproměnili. Soupeř se dostal na dostřel pouze ze standartních situací. Druhý poločas a vlastně i celé utkání degradovala 60. minuta, kdy rozhodčí nařídil za stavu 0:0 pokutový kop po diskutabilním zákroku Štíchy na Hajného. Navíc jsme neudrželi nervy na uzdě a po kritice rozhodčího šli zcela zaslouženě do dvojnásobného oslabení (Štícha, Vicjan). Zbytek zápasu už s fotbalem neměl absolutně nic společného. Hosté zvítězili 4:0 především díky naší (mé) hlouposti!!!