2. kolo, II. třída OP, 31. srpna 2013, 17:00

Barthel

ČK

Rozhodčí: Szabo Jiří - Sedláček Petr, Blín Miloslav

Stadion: Městečko

Deset kousků v síti Českého lva mluví za své. Utkání rozhodly úvody obou poločasů. V tom prvním Kolešovice inkasovali do 10. minuty dvě branky a to ještě Městečko jednu obrovskou příležitost neproměnilo. Pak se hra sice vyrovnala, ale ze strany ČLK nebyla vidět ani jedna jediná sebemenší příležitost. Ve 43. minutě upravili domácí gólem do šatny na 3:0.

Druhý poločas se nesl ve znamení - co střela na branku, to gól. Za 5 minut naše mužstvo vyfasovalo 3 góly a bylo jen otázkou času, kolikrát ještě rozjařený Ohnivec bude nadělovat další dáreček. Nakonec se ukazatel skóre zastavil na stavu 9:0 a to pouze proto, že číslice 10 už se na displey jaksi nevešla.

Povzbuzením nám může být tak maximálně to, že tým Janova, který mimochodem v minulém kole zvítězil s Městečkem 1:0 byl dle slov hráčů Ohnivce, mnohem horším mužstvem než ČLK. Jaký paradox, když Janov bral body 3, Lev 10, ale gólů do jeho sítě.