ČLK - SK Lány 1:1 (0:0)

Branky: 79. Jankura

ŽK: Kozák, Krumhanzl, Daniš, Barthel

ČK: Daniš

V prvním z domácích představení svedl Český lev bitvu se silným celkem Lán, které dorazili bez několika hráčů základní sestavy. Ani Kolešovice však opět nenastoupili v optimálním složení. Na postu brankáře nastoupil po dlouhých 5 letech Radomír Dvořák, což se nakonec ukázalo jako velice dobrý tah.

Hned od úvodního hvizdu bylo jasné, že bude k vidění bojovné utkání s velkým nasazením. První důležitý zákrok si v 8. minutě připsal Dvořák po střele ze střední vzdálenosti. Domácí odpověděli Danišem o 5 minut později. Jeho perfektně zahraná standartka nadělala ve vápně Lánům velké starosti. V 15. minutě se zastřeloval Barthel. Odražený míč poslal lobem metr nad branku. Hosté pak v rozmezí 18. až 22. minuty prověřili našeho strážce branky střelami ze vzdálenosti velkého vápna, ten však působil velmi klidným a jistým dojmem. Následovala hezká akce na straně druhé. Kozák přiťukl Barthelovi do velkého čtverce, ten měl znovu hodně nepřesně seřízená mířidla. Ve 26. minutě nadělal problémy Dvořákovi centr hostů, jenže dobíhající lánský hráč míč do branky nevtěstnal. O 3 minuty později bylo opět horko po centru do naší šestnáctky. Zaváhání Dvořáka hasil na brankové čáře obětavě hlavou Kučera. V souboji o míč se ještě nešťastně srazil s protihráčem, který střet odnesl tržnou ránou na hlavě a musel být okamžitě střídán. Do konce poločasu přišli ještě dvě obrovské šance domácích. Ve 33. minutě napřáhl z 25 metrů Polánek, jeho střelu doslova "vyndal" bravůrně ze šibenice hostující golman. 5 minut před přestávkou se rozběhl k brance Daniš, zbavil se všech bránících hráčů, ale v souboji s brankářem neuspěl. Navíc mu po pravé straně nabíhal naprosto volný Krumhanzl.

Druhá část utkání přinesla hlavně tlak hostů. Ti okamžitě přikovali Kolešovice před vlastní branku a okupovali naší polovinu. S tlakem přicházeli i šance, z nichž dvě byly z kategorie tutových. V 58. minutě lánský útočník sám proti Dvořákovi z levé strany minul pravou tyč. Druhá šance přišla v 62. minutě, to Dvořák neskutečně obouma nohama zpacifikoval pokus k levé tyči. O minutu později musel ze hřiště Daniš, který po strkanici s lánským záložníkem viděl druhou žlutou kartu. V 71. minutě  se Lány dočkali kýženého gólu, nutno říci zaslouženého.Po rohu si vybral slabší chvilku Dvořák, když neodhadl centrovaný míč, na který si naskočil jeden z hostů. Nic nezmohl už ani, na brankové čáře stojící, Kučera - 0:1. Lánští se s jednou brankou spokojit nechtěli a dál se tlačili do ofenzivy. Stav ale zůstával nezměněn díky jejich nepřesnému zakončení. Naopak v 79. minutě podnikl Lev smrtící brejk. Kovář vyvezl míč, přistrčil ho Kozákovi, který po levé straně unikl svým strážcům. Přesnou přihrávkou našel ve vápně nabíhajícího Jankuru a ten míč v tísni pověsil přesně do pravé šibenice - 1:1. Vyrovnaný stav však dlouho vydržet nemusel, nebýt výborného zákroku Dvořáka, který vytáhl hodně nepříjemný pokus Lánských k levé tyči. V závěrečných minutách už si Lev cenný bod sebrat nenechal.