5. kolo - IV. třída OP, 23. září 2012, 10:00

ČK

-

Rozhodčí: Jiří Strouhal

Stadion: Oráčov

Bez jediné větší oráčovské šance dokázala ESTA vydolovat v utkání s Českým lvem 3 body. Jediná branka padla z kopačky Štíchy, který musel zasáhnout míč před dvěma osamocenými protivníky. Lev byl celý zápas mnohem lepším týmem, ale šance Dana Polánka, Štíchy či Zusky z prvního poločasu, nebo Ridzoně a mega příležitost Jakuba Polánka z poločasu druhého si cestu za záda oráčovského brankáře nenašly.

Sestava ČLK:

Kalík - Štícha, Herink, Kučera (46. Kovář), Polcar (60. Javůrek) - Polánek J., Zuska, Holeček, Rychtařík - Ridzoň, Polánek D.

Ostatní výsledky 5. kola:

M. Hřebečníky - FC Hořesedly 2:3 (1:0) /Bendl, Fojtík - /

So. Mšec B - FK Kounov 3:1 (1:1) /Pelc, Trkal, Prokop - Huttr /

B. Lubná - FK Kněževes B 8:3 (2:1) /Bařtipán J. 2, Wolf 2, Vopat D. 2, Souček, Trejbal A. - Čihař R., Vršecký M., Lenner/

So. Petrohrad - TJ Šanov 1:6 (1:3) /Halámek - Sekyra 2, Růžička, Nobilis, Maissner, Volráb/

FC Po Olešná B - TJ Slabce 0:7 (0:2) /Klekner 2, Macák 2, Pelc, Votava, Dražka/

So. P. Újezd - TJ Roztoky B 1:7 (0:2) /Beneš - Rous 4, Šindelář 2, Vrábík/