Trápení pokračuje

10.10.2010 10:38

ČLK - TJ Roztoky 1:2 (0:1)

Branky: 47. Kozák (PK)

ŽK: Kozák, Matějovský P.

 

S očekáváním, že konečně zlomíme mizerné výkony a připíšeme si první body do okresní tabulky, jsme nastoupili do domácího utkání s Roztokami. Veškerá přání a snahy však zůstali asi nekde v kabině. Prvních 10 minut ale Lev nezačal vůbec špatně. Výsledkem toho byla šance Luboše Kozáka, který dostal míč za obranu a z levé strany zkoušel prostřelit Vrábíka v brance hostů. Ten se překvapit nenechal a vyrazil míč na rohový kop. Pak jakoby mávnutím proutku převzaly iniciativu hosté od Berounky. Na naší obranu se začal valil jeden útok za druhým. Trest za pasivitu udělili Roztoky našemu týmu v 17. minutě. Polánek ztratil míč na půlce, Roztoky podnikly rychlý výpad po levé straně a obrana ani Matějovský v brance už pohromě v podobě gólu zabránit nedokázali - 0:1. Dál hráli především hosté a Český lev se pouze bránil. Na polovinu soupeře se dostával jen sporadicky. Ve zbytku poločasu už žádný zajímavý moment ani před jednou brankou k vidění nebyl.

Po pauze nastoupil Lev jako vyměněný. Snaha byla odměněna záhy. Ve 47. minutě šel odvážně s míčem do vápna Polánek, kde byl nedovoleně sražen. Rozhodčí Rendl správně odpískal penaltu, kterou bezpečně proměnil Kozák - 1:1. Radost však netrvala dlouho. Bezhlavý nákop hostů špatně vyřešili obránci s Markem Matějovským a důrazný Rosler jen nohou změnil směr míče do prázdné svatyně - 1:2. To byla také první a poslední šance hostů ve druhém poločase. Domácí Lev se sice tlačil do ofenzivy, jenže Roztocká defenziva pracovala na jedničku. Jediné zaváhání nedokázal potrestat v 68. minutě Vicjan, kterému vůbec nesedla střela z vápna. Dál už to byla více než snaha, hlavně křeč. Roztoky berou za bojovnější výkon všechny body a poslaly náš tým na úplné dno.

Sestava:

Matějovský M. - Kučera, Tůma, Kovář, Matějovský P. - Vicjan, Štícha, Polánek, Daniš - Kozák, Rychtařík (46. Čech (58.Ridzoň))

 

Ostatní výsledky 8. kola OP:

ESTA Oráčov - So. Mšec 2:6 (1:3)

Tn. Rakovník B - FK Kněževes 1:1 (0:0)

FC 05 Zavidov - SK Lány 2:2 (0:2)

FK Hředle - So. Srbeč 2:2 (0:0)

Sp. Lužná - FC Jesenice 1:2 (0:2)

SK Pavlíkov - FC Po Olešná 3:1 (2:0)