ŽK

ČK

Rozhodčí:

Stadion: Vroutek

K prvnímu přátelskému utkání v rámci letního přípravného období odcestoval Český lev na perfektní pažit do Vroutku, kde se střetl z Velkou Černocí, hrající krajskou 1. B třídu. Duel, hraný za ukrutného vedra vyzněl lépe pro soupeře.

Úvodní poločas byl oboustraně vyrovnaný s několika šancemi na obou stranách. Hlavně šance Daniše, Polánka, střela Holečka, nebo dorážka Stisky volali po gólu. I Černoc mohl otevřít skóre utkání. V brance ovšem několikrát dobře zasáhl testovaný Ivoš Vavřín. Sokol nakonec vedoucí branku utkání vstřelil, když se prosadil nepokrytý záložník nechytatelnou střelou - 1:0.

Úvodní 20ti minutovka druhého poločasu patřila jednoznačně našemu mužstvu. Lev svůj tlak vyjádřil i gólově a otočil průběh utkání brankami Daniše a Dana Polánka. Výbornou možnoustí pak pohrdl po přihrávce Polánka Daniš. Ve zbytku utkání došli "červenobílým" síly a nadějný výsledek neudrželi. Domácí se prosadili ještě třikrát a určili tak konečný stav utkání 4:2.