ŽACI - povinné vítězství

26.09.2009 13:29

V dnešním zápase 4. kola OP žáků domácí ČLK jednoznačně vládnul celých 90. minut nad soupeřem Baník Rynholec. K jediné vážné šanci se dostali hosté až v samém závěru zápasu, když si vysokou střelou na zadní tyč bravůrně poradil domácí golman.

V průměrném utkání měli od začátku až do konce jednoznačnou převahu Kolešovice. Nejdříve z hraničního ofsajdu, dorážel hlavou do sítě Veidehthalerovu vyraženou střelu Herink - 1:0. Poté se trefil s nařízené penalty Jakub Houška - 2:0. Do poločasu ještě zvýšil na 3:0 domácí záložník krásnou střelou z vápna. V druhém poločase stojí za zmínku pouze krásné individuální uvolnění Jakuba Houšky po pravé straně a jeho gólová střela na dlouhou tyč - 4:0 a střela přez vyběhnuvšího golmana od Veidenthalera - 5:0.